Alkohol tester pro cyklisty

Alkohol tester pro cyklisty

Pokud chcete mít 100 procentní jistotu, abyste věděli, že nemáte žádný alkohol v krvi, tak je dobré mít po ruce kvalitní alkohol tester pro cyklistu. Na trhu je v současné době k dispozici hned několik osvědčených druhů. Jedním z takových kvalitních přístrojů na měření alkoholu v krvi je alkohol tester s elektrochemickým senzorem AlcoFind DA-7100. Jedná se o precizní zařízení s kvalitním a stabilním elektrochemickým čidlem, pomocí něhož lze obdržet přesné výsledky měření především u nízkých hladin alkoholu v dechu, což ocení zejména cyklista, který na cyklistickém výletě navštíví nějakou tu hospůdku. Další alkohol tester je výrobek PRO X-5, který je ještě přesnější než předchozí výrobek, což uznají všichni ti, kteří chtějí mít stoprocentní jistotu, že jsou čistí. 

 


Nejlepší alkohol tester na večírek 

Mezi nejžádanější alkohol testry je potřeba vyzdvihnout alkohol tester s polovodičovým senzorem AL-7000, který nabízí rozsah měření od 0,00‰ do 4,00‰ a přesnost na úrovni 0,01‰. Tento přístroj má navíc velký podsvícený displej, který vám ukáže výsledky měření na tři desetinná místa v jednotkách promile. 

Alkohol tester online

Pokud máte zájem o alkohol testery, podívejte se na webové stránky www.alkohol-testery.cz , které vám také nabídnou alkohol kalkulačku online. Tato alkohol kalkulačka není skutečný profesionální alkohol tester, nicméně je to užitečný pomocník. Je to prospěšná pomůcka, která vám pomůže zjistit, za jakou dobu by měla po vypití alkoholických nápojů klesnout hladina alkoholu v krvi na 0 promile. Nic tedy nepodceňujte a udělejte si alkohol testr online, který vás navíc nebude nic stát.

Průměrně: 10 (3 hlasů)
Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.