Brašny značky Author

Author již od roku 1990

Značka Author byla založena už v roce 1990. Jedná se o tradiční českou značku, která nabízí všechny druhy jízdních kol a cyklopříslušenství. Nás bude dnes zajímat, co firma Author nabízí v sekci cyklistických brašen.

Pestrá paleta brašen

Firma Author nabízí opravdu pestrou paletu cyklistických brašen. Koupit si zde můžete brašnu na řidítka, na nosič, do rámu i pod sedlo. Brašny nejsou drahé, což je velkým plusem pro tuhle českou firmu. I ty velkoobjemové brašny zde zakoupíte do 1500 korun. S kvalitou těchto brašen je to však už trochu horší. Pro rekreační ježdění jsou tyto brašny zcela dostačující, nicméně pro ty, kteří vyjíždějí na dlouhé cykloturistické expedice jsou už nevyhovující.

 


Velký výběr brašen firmy Author

Brašny příliš dlouho nevydrží

Většina brašen značky Author je z materiálu, který se jmenuje Nylon 420 D. Tento výrobek má sice PU zátěr a tkanina je vyrobena s vysokou pevností, nicméně při častém používání vám brašny příliš dlouho nevydrží. Navíc do deště musíme mít na tyhle brašny návlek, což je značně nepraktické a nepohodlné. Vlastní zkušenost je, že brašny Author mi vydržely pouze dva roky, takže pro náročnější cyklo cestovatele doporučuji jednoznačně brašny značky Ortlieb.

 


Brašny Author jsou cenově dostupné

Zajímavá brašna do rámu

Z velké nabídky brašen značky Author mě zaujala především brašna do rámu, která má označení Author A-R260 ProLong. Jedná se o universální brašnu s jednou hlavní kapsou a jednou plochou kapsou. Navržena je s důrazem na dlouhou životnost a spokojené používání. Brašna má jednoduché a pevné uchycení pomocí suchého zipu. Rozměry této praktické brašny jsou 460 x 60 x 100 mm. Objem brašny pak činí 2,8 l. Cena této brašny je přijatelných 499 korun.

 


Brašna do rámu aneb Author A-R260 ProLong

 

Zatím žádné hodnocení
Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.