Camping Goitzsche (Sasko)

Adresa a kontakty

Goitzsche Camp
Niemegker Str. 24 | 06749 Bitterfeld
http://goitzschecamp.de/

Poloha kempu

Goitzsche Camp je situován u velkého přírodního jezera, které se nachází za městem Bitterfeld-Wolfen. Kemp není příliš lemován stromy, takže intenzita stínu je zde malá. Jedná se však o prostorný pobytový kemp, kde je dostatek místa pro stanování i kempování větších karavanů a obytných vozů.

 


Hlavní recepce kempu Goitzsche

Vybavení kempu

Vybavení kempu je na slušné úrovni. Jedná se o pobytový kemp, který by se dal charakterizovat jako středně velký.

Bezpečnost

Místo kempu je převážně osvětleno. Kemp však nemá uzamykatelné schránky ani trezor.

Zařízení pro postižené osoby

Kemp disponuje umyvárnou a toaletou pro postižené osoby.

Domácí zvířata

Do kempu mohou domácí mazlíčci.

Zařízení pro obytné automobily a přívěsy                       

Kemp je plně zařízen pro obytné automobily a přívěsy, takže je zde dost zpevněných míst pro motorové karavany i elektrických přípojek nebo výlevek pro chemické wc.

 


Míst pro karavany je zde dost

Pronájem

Kemp nepronajímá žádné karavany ani pojízdné chatky.

Sanitární zařízení

Kemp má plně komfortní sociální zařízení jak pro pány, tak i pro dámy. V koupelnách nechybí sprchy, umyvadla ani zrcadla, vše je čisté a prostorné. U dámských sprch je pak dobře zařízená kuchyňka. Pro vstup do sociálního zařízení dostanete čipovou kartu.

 


Sociálky jsou čisté a moderní

Pobyt a zásobování

Velký supermarket Kaufland se nachází asi 1 km od vchodu do campingu. Na promenádě přírodního jezera je pak několik dobrých restaurací a kaváren.

 


Plac pro stany

Nabídka pro děti

Kemp nemá dětské hřiště, ale v bezprostřední blízkosti campingu je celá řada sportovišť a velké přírodní jezero ke koupání.

Nabídka pro volný čas

Možnost koupání a opalování je od kempu vzdálena zhruba 100 metrů. U jezera jsou písčité pláže a velké množství dalších sportovišť. Kolem jezera se dá dobře běhat nebo jezdit na kolečkových bruslích či provozovat nording walking.

 


Hned u kempu Goitzsche je krásné přírodní jezero

Ceny 

Ceny jsou orientační, protože každý rok se neustále mění. Ceny pouze zahrnují dospělou osobu a stan, případě auto. Na další ceny za karavan a další služby se můžete podívat na webových stránkách jednotlivých kempů viz. informace nahoře. Za jednu osobu na den včetně stanu zaplatíte do 10 euro

 

Zatím žádné hodnocení
Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.