Kvalitní plášť na zadní jízdní kolo

Kvalitní plášť na zadní kolo

Tím kvalitním a osvědčeným pláštěm je plášť Schwalbe Marathon Plus Tour. Jedná se o plášť pro 28 palcová kola, který má firmou Schwalbe označení číslo 7, což je nejvyšší známka kvality, která vám zaručuje, že budete mí spolehlivou ochranu proti defektům.

 


7 stupeň je top ochrannou pro vaše pláště 

Ochrana Smart Guard

Plášť Schwalbe Marathon Plus Tour má jasně trekkingový profil. Jedná se o opravdu všestranný plášť, který je ideální pro cykloturistiku. Je spolehlivý zejména díky ochraně Smart Guard. V samotném plášti je masivní, 5 mm silná vrstva elastického kaučuku, která trvale chrání proti ostrým předmětům. Zatím jde o nejúčinnější ochranný pás pro pláště jízdních kol.

 


V plášti je 5 mm silná vrstva kaučuku

Technické informace

Tento plášť s reflexním proužkem má tyto rozměry: 28 x 1,6 (42-622) černý, HS 404. Provedení: SmartGuard; pryžová směs: Endurance; barva: černá, reflex; patka: drát; hustící tlak: 3,5-6,0 Bar; hmotnost: 940 g; EPI: 67; zatížení: 105 kg. Cena pláště se na internetu pohybuje zhruba od 850 do 1000 kč.

 


Plášť Schwalbe Marathon Plus Tour vás nezklame

 


Pláště Schwalbe stačí pumpovat jednou za měsíc

 

Průměrně: 8 (2 hlasů)
Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.

Komentáře

Na běžné jízdy přes rok se mi osvědčil Schwalbe Land Cruiser KevlarGuard Reflex trekkingový plášť na obě kola- splňuje vše potřebné a navíc za míň jak poloviční cenu a menší váhu. Za pět let jsem zatím defekt řešit nemusel. Na expedice se je výborný plášť na obě kola Continental Travel Contact kevlar 37-622 za 25€/ks. Má hustou osnovu jako ochranu roti defektu, směs s dlouhou životností, vinikající val. odpor a jízdní vlastnosti. Při cestách necestách Rumunskem, Balkánem i doma je dostatečně vyzkoušen bez jakýchkoliv problémů-