Nerozvazující se tkaničky

Český výrobce

          Tkaničky Star Laces (hvězdné tkaničky) mají sice anglický název, ale jsou vyráběny v moravském Šumperku, konkrétně ve firmě Proma Šumperk, která funguje již do roku 1993. Tkaničky jsou vytvořeny splétací šňůrou, která vykazuje pevnost a brzdí nerovnost na povrchu. Výhodou těchto tkaniček je, že jdou použít nejen do bot, ale také na do různých sportovních potřeb jako jsou spací pytle, vaky, stany či plachty.

 


Tkaničky Star Laces v černo šedé variantě

Materiál tkaniček

          Tkaničky Star Laces jsou vyráběny z polyesteru a bavlny. Šněrovadla jsou ukončená celuloidovou páskou a můžete si koupit kulatá bez jádra nebo kulatá s jádrem či plochá dutá. Pro sportovní účely se hodí především plochá dutá šněrovadla. 

Pěkný design a různé barvy

          Tkaničky Star Laces mají také pěkný design a vybrat si svou tkaničku můžete z 31 barevných kombinací. K dispozici jsou rovněž různé délky, což pozitivně oceňuji. K dispozici jsou tak tkaničky od 90 do 180 cm.

 


Tkaničky Star Laces mají také pěkný design

Přijatelná cena

          Cena výrobku je taktéž přijatelná. Všechny tkaničky seženete za jednotnou cenu 99 korun za jeden pár. Sehnat je můžete například v Sportissimu nebo Intersportu.

 


Tkaničky Star Laces jsou českým produktem 

Tkaničky pro všechny věkové kategorie

          Tento typ tkaniček je samozřejmě pro všechny věkové kategorie, ale zvláště pro děti budou pěkným dárkem, protože každé dítě si jen velmi nerado znovu zavazuje tkaničky u bot. Pro cykloturistiku jsou takové tkaničky též ideální, protože bota při jízdě na kole by měla být neustále pevně zavázaná. Tkaničky Star Laces lze tedy jednoznačně doporučit, je to kvalitní výrobek za přijatelnou cenu.

Průměrně: 9.5 (2 hlasů)
Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.