tipy a vychytávky

Zdraví prospěšné důsledky jízdy na kole

V dnešní době se je možné prakticky všude setkat s nářky různých slavných lékařských odborníků nad tím, jak nezdravým způsobem žije česká populace. Namítnete, že dnes nemá většiny lidí čas na to, aby sportovala a pohybem zlepšila své zdraví? Co takhle zkusit vyrazit do práce na kole? Jízda na kole má totiž prokazatelný pozitivní efekt na lidské zdraví!

Alkohol tester pro cyklisty

Nikoli jen za volantem vozidla, ale rovněž za řídítky jízdního kola jste účastníkem velmi často rušného silničního provozu a musíte tak dodržovat všechny dopravní předpisy. A jedním z nich je, že alkohol na silnice rozhodně nepatří. V tomto článku vás seznámíme s testery na alkohol, které jsou momentálně na trhu k dispozici. 

Akční ceny letenek jsou tu pro každého

Cestování je stále populárnější. A navíc se rozšiřují i možnosti toho, jak volný čas trávit. Zatímco v minulosti byly cesty do zahraničí spojeny hlavně s odpočinkem na pláži, dnes se do popředí dostávají jak poznávací zájezdy, tak i zájezdy cyklistické. Kolo je zkrátka koníčkem i životním stylem. Koho už omrzelo okolí či Česká republika, neměl by váhat a měl by vyrazit do zahraničí.

Přihlásit se k odběru RSS - tipy a vychytávky