Tipy, rady a vychytávky

Vybavení na kolo se slevou díky kupónům

Cyklistika se v České republice, ale i v zahraničí těší velké oblibě. Je v podstatě jedno, jestli se tomuto sportu věnujete na vrcholové úrovni a účastníte se mezinárodních závodů, nebo se jen občas vydáte s rodinou na výlet. Tak či onak, cyklistika není nejlevnějším koníčkem. Ať už jde o nákup samotného kola, nebo dalšího nutného vybavení. Proto není od věci vědět, jak na nákupu co nejvíc ušetřit.

Alkohol tester pro cyklisty

Nikoli jen za volantem vozidla, ale rovněž za řídítky jízdního kola jste účastníkem velmi často rušného silničního provozu a musíte tak dodržovat všechny dopravní předpisy. A jedním z nich je, že alkohol na silnice rozhodně nepatří. V tomto článku vás seznámíme s testery na alkohol, které jsou momentálně na trhu k dispozici. 

Zlato místo peněz aneb jak si vydělat na nové jízdní kolo

Pokud si dnes chcete koupit opravdu kvalitní jízdní kolo nebo kvalitní elektrokolo, tak musíte hluboko sáhnout do kapsy. Takové horské elektrokolo nebo celo odpružené elektrokolo s kvalitním značkovým motorem a baterií dnes vyjde na 100 000 korun i více. Jak však k takové finanční částce přijít? Jednou z mnoha současných možností je ukládání peněz do zlata.

Akční ceny letenek jsou tu pro každého

Cestování je stále populárnější. A navíc se rozšiřují i možnosti toho, jak volný čas trávit. Zatímco v minulosti byly cesty do zahraničí spojeny hlavně s odpočinkem na pláži, dnes se do popředí dostávají jak poznávací zájezdy, tak i zájezdy cyklistické. Kolo je zkrátka koníčkem i životním stylem. Koho už omrzelo okolí či Česká republika, neměl by váhat a měl by vyrazit do zahraničí.

Nerozvazující se tkaničky

Tkaničky do bot se vám občas rozvážou, někdy je to v nepravou chvíli, takže vás to může trochu nebo také hodně rozhodit. Mně se tkaničky rozvazují velmi často, proto jsem hledat na trhu takové tkaničky, které se prostě rozvazují méně často nebo vůbec. Nakonec jsem našel ryze český výrobek, který mě příjemně překvapil, jedná se o tkaničky Star Laces.

Stránky

Přihlásit se k odběru RSS - Tipy, rady a vychytávky