S elektrokolem i do deště

Jedna z nejčastějších otázek lidí je, zda s elektrokolem mohou vyrazit i do deště? Odpověď je samozřejmě ano, neboť elektrozařízení je bezpečně uložené v ochranném obalu a déšť mu tedy nikterak nevadí.

S elektrokolem můžete bez obav i do deště

S elektrokolem tedy můžete bez obav jezdit i v dešti. Všechny komponenty na elektrokole jsou koncipované tak, aby byly dostatečně odolné proti stříkající vodě a prachu. To však neznamená, že elektrokolo snese úplně všechno. Elektrokolo musíte určitě chránit před prudkými a velmi vydatnými dešti a povodněmi. Je také žádoucí, abyste s elektrokolem neprojížděli přes hlubokou vodu. Běžný déšť shůry mu však vadit nebude, takže pokud vás při jízdě na e-kole nějaký ten deštík potká, směle pokračujte dále.

 

Horská elektrokola

Jaké elektrokolo si na výlety, při kterých se nějaký ten deštík může spustit, nakonec vybrat? Pokud preferujete jízdu do lesního terénu, tak si určitě kupte kvalitní pevné horské elekrokolo Apache Hupahu , které má dojezd až 150 kilometrů. Jedná se o pohledné e-kolo, které má integrovanou baterii v rámu a středový elektromotor Bosch Performance Line CX s výkonem 250 W a maximálním točivým momentem až 75 Nm. Tento pohon vás určitě v terénu nezklame, neboť je jedním z nejlepších pohonů na trhu. Horská kola jsou do terénu jednoznačně nejefektivnější.

Treková elektrokola

Pokud dáváte přednost jízdě po silnicích, tak si pořiďte trekové kolo Apache Matto MX , které má středový elektromotor Bafang 250W, což je osvědčený a spolehlivý pohon za rozumnou cenu. S tímto elektrokolem s lehkým hliníkovým rámem můžete bez obav jezdit i za mokra, protože kolo Apache Matto MX má kvalitní hydraulické kotoučové brzdy Shimano Acera s kotouči 180 mm. Treková elektrokola jsou na pohodové výlety prostě nejlepší.

Mtb elektrokola

A na závěr něco pro ty, kteří chtějí elektrokolo pro divoké sjezdy a skákání přes překážky. I v této sekci jsou dispozici kvalitní e-kola, protože s horskými elektrokoly se dnes již jezdí profesionální závody. Letošní mistrovství světa v horských kolech v Kanadě zařadilo do svého programu i jeden závod na horských elektrokolech, takže neváhejte a vyzkoušejte si nekompromisní all-mountain/trail bike Cannondale Moterra NEO, které má středový systém baterie Bosch PowerTube, což vám při jízdě těžkým terénem umožní skvělou hbitost a zároveň kýženou stabilitu. Navíc je motor Bosch umístěn do pozice pro optimální funkci odpružení a vynikajícího řízení. Mtb elektrokola jsou pro divoké sjezdy jako dělané.

 

Nuže, neváhejte a kupte si elektrokolo, které se vám bude líbit. Dnes již na elektrokole můžete bez obav jezdit po mokré i suché silnici, v přírodě i z hrbolatého kopce. Pokud budete chtít ohledně elektrokol odborně poradit, navštivte eshop www.koloshop.cz , kde se vám budou věnovat opravdoví specialisté.

 

 

 

 

 

Zatím žádné hodnocení
Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.