Češi holdují cyklistice v zahraničí častěji než v minulosti. Více riskují a častěji se zraní

Čemu Češi masově holdují ve svém volném čase? Přece cyklistice. Ještě zajímavější je fakt, že si stále častěji bereme kolo do zahraničí. S trendem bohužel souvisí i nárůst pojistných událostí. Podle pojišťoven za poslední rok stoupl počet zranění na kole zhruba o deset procent.

Zdraví prospěšné důsledky jízdy na kole

V dnešní době se je možné prakticky všude setkat s nářky různých slavných lékařských odborníků nad tím, jak nezdravým způsobem žije česká populace. Namítnete, že dnes nemá většiny lidí čas na to, aby sportovala a pohybem zlepšila své zdraví? Co takhle zkusit vyrazit do práce na kole? Jízda na kole má totiž prokazatelný pozitivní efekt na lidské zdraví!

Vybavení na kolo se slevou díky kupónům

Cyklistika se v České republice, ale i v zahraničí těší velké oblibě. Je v podstatě jedno, jestli se tomuto sportu věnujete na vrcholové úrovni a účastníte se mezinárodních závodů, nebo se jen občas vydáte s rodinou na výlet. Tak či onak, cyklistika není nejlevnějším koníčkem. Ať už jde o nákup samotného kola, nebo dalšího nutného vybavení. Proto není od věci vědět, jak na nákupu co nejvíc ušetřit.

Alkohol tester pro cyklisty

Nikoli jen za volantem vozidla, ale rovněž za řídítky jízdního kola jste účastníkem velmi často rušného silničního provozu a musíte tak dodržovat všechny dopravní předpisy. A jedním z nich je, že alkohol na silnice rozhodně nepatří. V tomto článku vás seznámíme s testery na alkohol, které jsou momentálně na trhu k dispozici. 

Zlato místo peněz aneb jak si vydělat na nové jízdní kolo

Pokud si dnes chcete koupit opravdu kvalitní jízdní kolo nebo kvalitní elektrokolo, tak musíte hluboko sáhnout do kapsy. Takové horské elektrokolo nebo celo odpružené elektrokolo s kvalitním značkovým motorem a baterií dnes vyjde na 100 000 korun i více. Jak však k takové finanční částce přijít? Jednou z mnoha současných možností je ukládání peněz do zlata.

Akční ceny letenek jsou tu pro každého

Cestování je stále populárnější. A navíc se rozšiřují i možnosti toho, jak volný čas trávit. Zatímco v minulosti byly cesty do zahraničí spojeny hlavně s odpočinkem na pláži, dnes se do popředí dostávají jak poznávací zájezdy, tak i zájezdy cyklistické. Kolo je zkrátka koníčkem i životním stylem. Koho už omrzelo okolí či Česká republika, neměl by váhat a měl by vyrazit do zahraničí.

Stránky