Zdravá láhev

Zdravá láhev má mnoho výhod

Proč si koupit zrovna zdravou láhev? Především proto, protože Zdravé lahve® jsou vyrobeny z bezpečného medicínského materiálu, speciálně vyvinutého pro zdravotnictví. Jedná se o materiál polypropylen, který se využívá při nitrotělních aplikacích u pacientů nebo na jednotkách intenzivní péče. Už z toho je jasné, že se jedná o velmi hygienický materiál, který neobsahuje žádné ftaláty nebo změkčovadla. Co to znamená pro koncového zákazníka? Zdravá lahev® je totiž vyrobena bez obsahu těchto toxických látek, které se uvolňují například z jiných často dovážených plastových lahví. Pozorně vybírejte, chráníte tím zdraví své a vašich nejbližších.

 


Zdravá láhev je vyrobena z medicinského materiálu 

Bez otravných zápachů a plísní

Zdravá lahev především nepojímá žádné pachy a netvoří se v ní otravné plísně. Je jednoduché udržovat ji stále hygienicky čistou. Její použití je možné pro všechny typy nápojů bez omezení - nápoje až do 100°C, ledové nápoje nebo sycené. U sycených nápojů je pouze potřeba otočit zátku do pozice „CLOSE", aby se zátka tlakem sama neuvolňovala.

 


Zdravá láhev nezapáchá 

Technické informace

Láhev zakoupíte zhruba za 209, 229 a 239 korun. Láhve jsou vyrobeny v pěkném a přijatelném designu. Výška lahví včetně víčka a zátky: 0,5l - 185 mm, 0,7l - 230 mm, 1l - 305 mm.

 


Zdravá láhev je ideální na dlouhé výlety na kole

 

 

Průměrně: 10 (1 hlas)
Líbil se vám článek? Ohodnoťte ho.